0 Kč

Koncepce

UNIVER, spol. s r.o. je již více než 25 let předním dodavatelem vybavení pro autoservisy, pneuservisy, autokarosárny, autolakovny, ale i pro automobilový průmysl. Představuje to nejširší sortiment kvalitních produktů v České i ve Slovenské republice od desítek výrobců prakticky z celého světa. Na základě smlouvy také UNIVER distribuuje přístroje a speciální přípravky pro autorizované servisy koncernu Volkswagen v ČR.

Autoservis a pneuservis v Jablonci nad Nisou je vybaven výhradně technikou dodávanou firmou UNIVER a koncipován jako vzorový, prezentační, testovací a školicí. Umožňuje

a) praktické předvádění konkrétních přístrojů a zařízení zákazníkům firmy UNIVER,
b) přímo v provozu si odzkoušet nové produkty ještě dříve, než se dostanou k běžným zákazníkům,
c) provádět praktická školení zákazníků v obsluze zejména náročnějších přístrojů a zařízení,
d) trvalou obměnu v autoservisu i pneuservisu používaného vybavení a náhradu stávajícího aktuálními novinkami.

Samozřejmě tomu musí odpovídat i odborná úroveň personálu autoservisu. Pracovníci jsou techniky mateřské firmy a rovněž výrobci vybavení školeni tak, aby zvládali nejnovější techniku a byli ji schopni i předvádět.

Autoservis UNIVER
Autoservis UNIVER

Vybavení

Autoservis má tři dílenská stání, včetně stanice měření emisí (SME). Není tedy nijak velký, ale už na první pohled upoutá vysoce moderní technologií. Dojem spíše "auto-kliniky" umocňují obklady stěn a dominantní modrá barva základních přístrojů a zařízení. Samozřejmě i takové detaily, jako přídavná obrazovka na stěně špičkového přístroje pro měření/seřizování geometrie kol, podlahové LED-nasvícení spodních partií vozidel na zvedáku atd.

Přístrojové vybavení autoservisu i pneuservisu je bezesporu nadstandardní. Je to možné zejména díky zaměření činnosti zřizovatele. K dispozici je přístroj pro kontrolu funkce řídících jednotek emisního systému a komunikaci s nimi (tester řídících systémů motoru) Autocom CDP+, desítky špičkových diagnostických a autoservisních přístrojů, moderní válcová zkušebna brzd, vynikající komplet nůžkového zvedáku a 3D přístroje pro měření/seřizování geometrie kol poslední generace, přístroj pro servis klimatizací WAECO ASC 1000 z vysoce kvalitní modelové řady ASC Waeco AirCon Service, ale i prvotřídní pneuservisní technika renomované německé firmy Beissbarth, zařízení na mytí kol atd.

Stanice měření emisí využívá francouzský přístroj pro měření emisí zážehových motorů a přístroj pro měření kouřivosti vznětových motorů (opacimetr) Capelec,  odsávání výfukových plynů německé firmy MAGETA atd.

Nechybí například ani on-line soubory technických dat většiny značek a modelů automobilů od britské společnosti AUTODATA, kterou v ČR zastupuje firma AKADEA s.r.o., dceřiná společnost UNIVER, spol. s r.o.

Autoservis UNIVER
Waeco ASC 1000

Zákazník na prvním místě

Vysoce kvalitnímu vybavení musí odpovídat i pozornost a celková úroveň služeb zákazníkům. Samozřejmě také nabídka dalších navazujících služeb. Prodejem vybraného sortimentu pneumatik, příslušenství a autokosmetiky počínaje, a příjemným zákaznickým zázemím nového designu s kávovým automatem, televizí apod. konče.

Autoservis a pneuservis UNIVER v Jablonci nad Nisou nabízí profesionální služby ve standardu EU za férové ceny a péči o každého zákazníka. Nezáleží na tom, zda jde o soukromého majitele automobilu nebo o vozový park firem. Pracovníci servisu se věnují každému zákazníkovi zcela individuálně a to jak při příjmu zakázky, tak při předání vozidla po provedené údržbě nebo opravě.

Autoservis UNIVER


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.